Aktualności |     Logowanie       |      Szukaj w serwisie       |    
 

 

DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ZAWALOWIE

Opublikował: Stanisław Kapica
Aktualności 2016-04-06

 

 

 

   

We wtorek 15.03.2016 r. w Szkole Podstawowej w Zawalowie odbył się Dzień Otwarty. Dla społeczności  lokalnej była to okazja, aby poznać szkołę i nauczycieli, którzy w niej pracują. Zaprezentowano  bazę szkoły,  doświadczenia i osiągnięcia. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego wystąpienia  pani  Danuty Sobczak – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zawalowie, podczas którego  powitała wszystkich przybyłych rodziców i dzieci oraz przedstawiła porządek uroczystości. Następnie dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-IV zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-recytatorskie w inscenizacji pt. „Na łące”, przygotowanej pod kierunkiem pani Urszuli Bajwoluk, pani Anety Skiby i pani Dominiki Zwolak.
Dalsze atrakcje zostały dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci. Uczniowie klas I-II oraz przedszkolaki brały udział w zabawach ruchowych z chustą animacyjną, warsztatach plastycznych oraz zmaganiach sportowych. Natomiast klasy IV-VI  wykazały się wiedzą z zakresu matematyki i przyrody rozwiązując rebusy oraz zagadki w „Łamigłówkach mądrej główki”. Uczniowie z zaangażowaniem wykonali także wiosenne prace plastyczne pod kierunkiem pani Doroty Stoń. Z niemałym zdziwieniem i zachwytem obserwowali doświadczenia przyrodnicze prezentowane przez nauczyciela przyrody – pani Anny Ciastoch.
Udział w tych atrakcjach stworzył atmosferę kreatywnego rozwoju dzieciom, wyzwolił radość poznania i poczucie bezpieczeństwa. Licznie przybyli rodzice z radością obserwowali dokonania dzieci, włączyli się do wspólnego przygotowania słodkiego upominku – pysznych gofrów.
Dziękujemy  rodzicom  za tak liczne przybycie, zaangażowanie i chęć uczestniczenia wraz z dziećmi   w warsztatach plastycznych i zmaganiach sportowych.
Dyrekcja szkoły i nauczyciele serdecznie dziękują wszystkim przybyłym za wspólnie spędzony czas,  otwartość i chęć poznania naszej szkoły oraz  wspólną zabawę.
Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej w Zawalowie okazał się uroczystością środowiskową łączącą uczniów, nauczycieli, rodziców w społeczność darzącą się zaufaniem i szacunkiem.

Tekst i foto:

Dyrektor SP w Zawalowie-Danuta Sobczak

 

 

 

 

Wstecz
    Odsłon: 3530
  

 

Twoim zdaniem


Dodaj komentarz

Aktualności Archiwum Druki do pobrania Galeria zdjęć Księga gości Napisz do nas Narodowy Spis Powszechny 2021 O nas Polecane strony Tablica ogłoszeń Wybory Prezydenta R.P. Interpelacje radnych Protokoły z sesji 2018-2023 Rada Gminy 2010-2014 Rada Gminy 2014-2018 Rada Gminy 2018-2023 Raport o stanie Gminy Sesje Rady Gminy Uchwały 2010-2014 Uchwały 2014-2018 Uchwały 2018-2023 Drogi Gospodarka odpadami Jednostki Organizacyjne O Gminie Miączyn OSP Oświata Parafie PPWOW PROJEKTY UNIJNE W GMINIE Sołectwa Sport Zarządzanie kryzysowe
       

  Pogoda w Miączynie ...
     
   

       


       
       


       


 


000163490

              


   

Czy podoba Ci się nasz serwis?


Nie
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania

Najnowsze publikacje:

Warto przeczytać:

Gmina Miączyn


Miaczyn 107,

22-455 Miączyn

pow. zamojski, woj. lubelskie
 

tel. 84 61-80-005

gmina@miaczyn.pl, usc@miaczyn.pl

www.miaczyn.pl
 

KONTO BANKOWE
P.B.S.O/Zamość 95 9644 0007 2001 0060 0024 0001
 

Administrator serwisu: Justyna Rubacha

 

Mirosław Kuduk © 2009