Aktualności |     Logowanie       |      Szukaj w serwisie       |    
 

 

Najlepsi tenisiści stołowi z naszej gminy

Opublikował: Stanisław Kapica
Aktualności 2015-01-26

 

 

 

 

25 stycznia 2015 roku w hali sportowej w Miączynie odbył się III Mikołajkowy Turniej  Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Miączyn. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Wójt Gminy Miączyn pan Ryszard Borowski, w swoim wystąpieniu podkreślił że nie zwycięstwo jest najważniejsze lecz udział w zawodach i zdrowa rywalizacja. Niedzielne spotkanie miłośników  ping-ponga miało dwa oblicza. Przed rozpoczęciem tenisowych zmagań odbyło się spotkanie z  Policjantami z Posterunku Policji w Miączynie (aspirant Łukasz Bartoń, sierżant sztabowy Tomasz Bętkowski)  którzy przeprowadzili pogadankę odnośnie bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym w ramach akcji „Bądź widoczny po zmroku”. Wszyscy, którzy byli obecni w tym dniu w hali sportowej w Miączynie otrzymali opaski odblaskowe. Przedmiotowa akcja została stworzona przy współpracy Gminnej Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Posterunku Policji w Miączynie  Organizatorzy akcji „Bądź widoczny po zmroku” mają nadzieję, że podjęte działania doprowadzą do zmniejszenia zdarzeń drogowych z udziałem pieszych.  Druga część zawodów to już sportowa rywalizacja o zwycięstwo w określonej kategorii. W tym roku zmieniono podział na grupy, stworzono nową grupę oldbojów i połączono - grupę gimnazjum dziewczęta z  grupą kobiet pozagimnazjalną.

Wyniki końcowe turnieju.

Szkoła Podstawowa grupa  młodsza chłopców
1. Krawczuk Szymon
2. Kupiec Hubert
3. Kościuk Robert

Szkoła Podstawowa grupa  starsza dziewcząt
1. Amelia Kucharz
2. Kamila Załoga
3. Paulina Bilska

Szkoła Podstawowa grupa starsza chłopców
1. Paweł Szawaryn
2. Damian Bielecki
3. Kupiec Grzegorz

Grupa gimnazjum dziewczęta plus grupa pozagimnazjalna kobiet
1. Szawaryn Ewelina
2. Kinga Ulanowska - Surmacz
3. Katarzyna Jarosiewicz

Grupa gimnazjum chłopcy
1. Piotr Szmit
2. Kamil Małecki
3. Dominik Marcola
Grupa ponadgimnazjalna mężczyzn
1. Krzysztof Krupa
2. Przemysław Kucharz
3. Artur Łubkowski

Łącznie w turnieju wzięło udział prawie 50 zawodników, których przydzielono do odpowiednich grup. Rozegrano ponad 100 pojedynków. Większość pojedynków w grupach rozgrywano systemem każdy z każdym. Podczas Turnieju wszystkich uczestników obowiązywały aktualne przepisy PZTS. Za techniczna stronę turnieju byli odpowiedzialni nauczyciele wychowania fizycznego z naszej gminy: Halina Mulawa, Marek Kaniuk, Wojciech Widyma, Mateusz Łyko, Ireneusz Biernacki i Andrzej Kucharz.. Podsumowania oraz wręczenia medali i  dyplomów dla najlepszych zawodników turnieju dokonali  Przewodniczący Rady Gminy pan Sylwester Domina oraz inspektor do spraw sporu Jolanta Jarosiewicz.  Wręczono również pamiątkowe dyplomy dla najmłodszego oraz dla najstarszego uczestnika turnieju. Zawody odbyły się w przyjaznej, sportowej atmosferze, z zachowaniem zasad zdrowej rywalizacji i ducha fair play. Poziom sportowy zawodników w poszczególnych grupach był bardzo wyrównany.

 

 

 

 

Wstecz
    Odsłon: 20853
  

 

Twoim zdaniem


Dodaj komentarz

Aktualności Archiwum Druki do pobrania Galeria zdjęć Księga gości Napisz do nas Narodowy Spis Powszechny 2021 O nas Polecane strony Tablica ogłoszeń Wybory Prezydenta R.P. Interpelacje radnych Protokoły z sesji 2018-2023 Rada Gminy 2010-2014 Rada Gminy 2014-2018 Rada Gminy 2018-2023 Raport o stanie Gminy Sesje Rady Gminy Uchwały 2010-2014 Uchwały 2014-2018 Uchwały 2018-2023 Drogi Gospodarka odpadami Jednostki Organizacyjne O Gminie Miączyn OSP Oświata Parafie PPWOW PROJEKTY UNIJNE W GMINIE Sołectwa Sport Zarządzanie kryzysowe
       

  Pogoda w Miączynie ...
     
   

       


       
       


       


 


000162586

              


   

Czy podoba Ci się nasz serwis?


Nie
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania

Najnowsze publikacje:

Warto przeczytać:

Gmina Miączyn


Miaczyn 107,

22-455 Miączyn

pow. zamojski, woj. lubelskie
 

tel. 84 61-80-005

gmina@miaczyn.pl, usc@miaczyn.pl

www.miaczyn.pl
 

KONTO BANKOWE
P.B.S.O/Zamość 95 9644 0007 2001 0060 0024 0001
 

Administrator serwisu: Stanisław Kapica

 

Mirosław Kuduk © 2009