Aktualności |     Logowanie       |      Szukaj w serwisie       |    
 

 

Piłkarskie wiadomości OLIMPII OLIMPIA MIĄCZYN - PŁOMIEŃ SPARTAN NIELEDEW 5:1 (1:0)

Opublikował: Stanisław Kapica
Aktualności 2013-06-03

 

 

  

XXVII kolejka zamojskiej klasy okręgowej za Nami. Czy były niespodzianki? W zasadzie poza wygraną Orkana w Aleksandrowie to nie. Wielu obstawiało wygraną Gromu w Hrubieszowie jednak zapomnieli, że Unia to również solidny zespół i widząc słabszą formę lidera rozgrywek zechce włączyć się do walki o awans. Olimpia z kolei kompletnie rozczarowała i w niczym nie przypominała zespołu, który błysną chociażby w meczu z Ładą czy Igrosem. Był to niewątpliwie najsłabszy występ w wykonaniu Naszej drużyny w rundzie wiosennej, a kto wie czy nie w całym sezonie.
W zasadzie to nie ma za bardzo o czym pisać. Z boiska przez cały mecz wiało nudą, piłkarze obu drużyn grali wolno, niedokładnie, a przy tym marnując w sobie tylko wiadomy sposób dogodne okazje do zdobycia bramek. W zespole Olimpii nie widać było tej słynnej determinacji i waleczności. Nasi środkowi niby próbowali zagrać pressingiem, niby próbowali rozruszać Nasz zespół jednak nic nie szło. W ataku było jeszcze gorzej, a Goście wręcz ośmieszyli Naszą linię ofensywną na czele z Łypem, Omańskim i Nowakiem, którzy jak dzieci w przedszkolu raz po raz łapani byli na pozycji spalonej. A wystarczyło wystartować w odpowiednim momencie do piłki, niby prosta sprawa, ale jak się okazuje za trudna dla Naszych piłkarzy. Na swoim wysokim poziomie zagrał jedynie bramkarz Olimpii Grzegorz Szczepaniak. Obok niego można wyróżnić jeszcze dwóch stoperów Różniatowskiego oraz Adamczyka, którzy co prawda popełnili jeden błąd, który kosztował nas utratę bramki jednak w przekroju całego meczu grali w miarę poprawnie. To właśnie Adamczyk w 13 min. wyprowadził Nas na prowadzenie, a później długo, długo nic… Dopiero w 65 min. po dośrodkowaniu Omańskiego, strzałem głową na 2:0 podwyższa Łyp i całe szczęście bo bramka dla Nieledwi wisiała już w powietrzu. 70 min. i Omański wreszcie nie marnuje którejś już z kolei 100% okazji i mamy 3:0. Goście odpuszczają, a Omański strzela czwartą bramkę. Minutę później poprawia Łyp i mamy 5:1.  Swoją jedyną bramkę rywal strzela w 77 min. przy stanie 3:0 dla Olimpii.
Piłkarze z Nieledwi jak zwykle mieli pretensje do całego świata o to, że przegrali, jednak sami są sobie winni. Mieli swoje sytuacje do zdobycia bramki jednak w kluczowych momentach meczu nie potrafili ich wykorzystać. Co do Olimpii, no cóż… Wiadomo było, że kiedyś nadejdzie słabszy dzień. Dobrze, że stało się to w meczu ze słabszym przeciwnikiem i miejmy nadzieję, że był to ostatni taki mecz w wykonaniu Naszej drużyny. Z czego wynika słabsza postawa piłkarzy Olimpii trudno powiedzieć. Być może zmęczenie, a może zlekceważenie. Odpowiedź na to pytanie poznamy już w najbliższą środę w meczu z Łabuniami, bo tego przeciwnika już zlekceważyć nie można.
Skład: Szczepaniak, Różniatowski, Adamczyk, Jachorek, Markiewicz, Chmiel, Sobczak (82' Kulas), Nowak (57' Suchowierz), Omański, Kołodziej (75' Banak), Łyp
Bramki: Adamczyk (13'), Łyp (65' i 80'), Omański (70' i 79')
Żółte kartki: Łyp, Chmiel


Autor tekstu: Tymon Zienkiewicz

 

 

 

 

Wstecz
    Odsłon: 3161
  

 

Twoim zdaniem


Dodaj komentarz

Aktualności Archiwum Druki do pobrania Galeria zdjęć Księga gości Napisz do nas Narodowy Spis Powszechny 2021 O nas Polecane strony Tablica ogłoszeń Wybory Prezydenta R.P. Interpelacje radnych Protokoły z sesji 2018-2023 Rada Gminy 2010-2014 Rada Gminy 2014-2018 Rada Gminy 2018-2023 Raport o stanie Gminy Sesje Rady Gminy Uchwały 2010-2014 Uchwały 2014-2018 Uchwały 2018-2023 Drogi Gospodarka odpadami Jednostki Organizacyjne O Gminie Miączyn OSP Oświata Parafie PPWOW PROJEKTY UNIJNE W GMINIE Sołectwa Sport Zarządzanie kryzysowe
       

  Pogoda w Miączynie ...
     
   

       


       
       


       


 


000160336

              


   

Czy podoba Ci się nasz serwis?


Nie
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania

Najnowsze publikacje:

Warto przeczytać:

Gmina Miączyn


Miaczyn 107,

22-455 Miączyn

pow. zamojski, woj. lubelskie
 

tel. 84 61-80-005

gmina@miaczyn.pl, usc@miaczyn.pl

www.miaczyn.pl
 

KONTO BANKOWE
P.B.S.O/Zamość 95 9644 0007 2001 0060 0024 0001
 

Administrator serwisu: Stanisław Kapica

 

Mirosław Kuduk © 2009