Aktualności |     Logowanie       |      Szukaj w serwisie       |    
 

 

GMINA MIĄCZYN NA PODIUM

Opublikował: Stanisław Kapica
Aktualności 2014-07-14

 

 

 

        

Dużym sukcesem należy  uznać  występ sportowców z Miączyna podczas obchodów Święta Sportu Powiatu Zamojskiego. Przypomnę że rok temu w Łabuniach nasi reprezentanci w ogólnej klasyfikacji. zajęli piąte miejsce W tym roku nasza gmina postanowiła powalczyć o nieco lepszą lokatę niż w ubiegłym roku, dlatego też osoby odpowiedzialne za przygotowanie naszej ekipy dużo wcześniej kompletowali kadrę  naszej gminy. Jak widać praca się opłaciła  bo 13 lipca w Sitnie nasi reprezentanci zdobyli wysokie trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji gmin. Chcemy podziękować wszystkim którzy mimo wakacyjnej przerwy przyjechali do Sitna aby reprezentować Miączyn podczas Święta Sportu Powiatu Zamojskiego

KOMUNIKAT XV JUBILEUSZOWYCH POWIATOWYCH IGRZYSK LZS MIESZKAŃCÓW ZAMOJSKIEJ WSI – ŚWIĘTO SPORTU POWIATU ZAMOJSKIEGO


XV Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi zostały przeprowadzone na obiektach sportowo-rekreacyjnych Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Sitnie.
W XV Igrzyskach startowało 15 gmin z terenu powiatu zamojskiego.
Zawodnicy za I-III miejsca w konkurencjach indywidualnych i drużynowych otrzymali  okolicznościowe medale XV Jubileuszowych Igrzyska LZS oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów Igrzysk. Zwycięskie drużyny za I-IV miejsca otrzymały
okolicznościowe puchary  organizatorów i sponsorów.
Najlepsze drużyny Młodzieżowych Zawodów Pożarniczych za I-III miejsca otrzymały puchary i okolicznościowe medale XV Jubileuszowych Igrzysk LZS. W punktacji końcowej XV Jubileuszowych Igrzysk LZS za I - X miejsca zostały wręczone  puchary oraz okolicznościowe dyplomy
XV Jubileuszowe Powiatowe Igrzyska LZS przebiegały w miłej i sportowej atmosferze, podczas których przeprowadzono 59 konkurencji.
WYNIKI XV POWIATOWYCH IGRZYSK LZS
KONKURENCJE DRUŻYNOWE
I. PIŁKA NOŻNA MĘŻCZYZN
1.Sitno
2.Zamość
3.Zwierzyniec
4.Miączyn
II. PIŁKA NOŻNA KOBIET
1. Miączyn (Duziak Dominika, Duziak  Diana, Rafalska Martyna,  Hyrycz Izabela, Litwińczuk Julia, Bąk Wiktoria, Siwczuk Roksana, Siwczuk Marlena)
2.Sitno
3.Stary Zamość
4. Krasnobród
III. PIŁKA SIATKOWA MEŻCZYZN
1.Zamość
2.Krasnobród
3.Szczebrzeszyn
4.Sitno
IV. PIŁKA SIATKOWA KOBIET
1.Zamość
2.Sitno
3.Miączyn
4.Stary Zamość
V. KOSZYKÓWKA KOBIET
1.Łabunie
2.Zwierzyniec
3.Szczebrzeszyn
4.Sitno
VI. KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
1.Miączyn
2.Zamość
3.Szczebrzeszyn
4.Zamość
VII. PRZECIĄGANIE LINY KOBIET
1.Stary Zamość
2.Adamów
3.Miączyn
4.Łabunie
VIII. PRZECIĄGANIE LINY MĘŻCZYZN
1.Adamów
2.Miączyn
3.Łabunie
4.Sitno
IX. SZTAFETA SPRAWNOŚCIOWA
1.Adamów
2.Łabunie
3.Miączyn
XI. TRÓJBÓJ DLA WŁADZ SAMORZĄDOWYCH
1. Stary Zamość
2.Łabunie
3. Zamość
XII. ZAWODY MŁODZIEZOWYCH DRUŻYN OSP – DZIEWCZĄT
2. Krasnobród
3. Sitno
4. Komarów
5. Zamość
XIII. ZAWODY MŁODZIEZOWYCH DRUŻYN OSP - CHŁOPCY
1.Komarów
2.Adamów
3.Krasnobród
4.Zwierzyniec
XIV. ZAWODY MŁODZIEZOWYCH DRUŻYN OSP – KOBIET
1.Miączyn (drużyna z Niewirkowa)
2.Sitno
XV. ZLOT TURYSTYCZNY – SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
1. Zamość II
2. Sitno II
3. Miączyn II
XVI. ZLOT TURYSTYCZNY – GIMNAZJÓW
1. Sitno II
2.Miączyn II
3. Sitno I
KONKURENCJE INDYWIDUALNE
I. BIEGI - 60 m Dziewczęta - rocz. 2001 i młodsze
1.Stroczyńska Arleta – Łabunie 8.80
2.Bąk Wiktoria Miączyn 8.96
3.Fedzioryna Roksana Sitno 9.28
II. BIEGI - 60 m Chłopcy - rocz. 2001 i młodsi
1.Krupa Patryk – Łabunie 8.46
2. Konczewski Adrian Skierbieszów 8.56
3. Nawrocki Mikołaj Szczebrzeszyn 8.62
III. BIEGI - 60 m Dziewczęta - rocz. 1998 i starsze
1. Malinowska Marta – Zamość 8.43
2. Rycaj Patrycja – Sitno 8.69
3. Śmiech Ewa – Komarów 9.06
IV. BIEGI - 60 m Chłopcy - rocz. 1998 i młodsi
1. Płachta Dominik – Komarów 7.86
2. Samulak Patryk – Sitno 8.06
3. Maryńczak Dariusz – Komarów 8.18
V. BIEGI - 60 m Kobiet - rocz. 1997 i starsze
1.brak danych
2.brak danych
3.brak danych

VI. BIEGI - 60 m Mężczyzn - rocz. 1997 i starsi
1. Janda Bartłomiej - Stary Zamość 7.80
2. Gałka Damian – Sitno 7.96
3. Kania Michał – Komarów 8.01
VII. BIEGI – 200 m - Dziewcząt - rocz. 2001 i młodsze
1. Fedzioryna Roksana – Sitno 47.34
2. Miszczuk Julia – Sitno 47.87
3. Stroczyńska Arleta – Łabunie 49.14
VIII. BIEGI – 400 m - Chłopców - rocz. 2001 i młodsi
1. Działa Norbert – Komarów 1.28.46
2. Krupa Patryk – Łabunie 1.29.68
3. Polakowski Jakub – Adamów 1.30.08
IX. BIEGI – 400 m - Dziewcząt - rocz. 1998 i młodsze
1.Malinowska Marta – Zamość 1.24.12
2.Lewkowicz Natalia – Zamość 1.27.78
3. Rząd Ewelina – Sitno 1.36.03
X. BIEGI – 400 m - Chłopców - rocz. 1998 i młodsi
1. Płachta Dominik – Komarów 1.13.50
2.Kucharz Przemysław Miączyn 1.21.18
3.Pizoń Piotr Zamość1.21.19
XI. BIEGI – 400 - Kobiet - rocz. 1997 i starsze
1. Burcon Marta Łabunie 1.41.21
2. Malec Karolina Sitno 1.42.21
3. Marcyniuk Katarzyna Miączyn 1.44.13
XII. BIEGI – 600 - Mężczyzn - rocz. 1997 i starsi
1. Zaburko Artur – Komarów 2.01.41
2. Kiecana Przemysław – Skierbieszów 2.04.27
3. Kniaziowski Emil – Szczebrzeszyn 2.05.01
XIII. SKOK W DAL DZIEWCZĄT - 2001 i młodsze
1. Fedzioryna Roksana – Sitno 3.84
2. Miszczuk Julia – Sitno 3.65
3.Kuśmirz Ola - Łabunie
XIV. SKOK W DAL CHŁOPCÓW - 2001 i młodsi
1. Praczuk Łukasz – Miączyn 4.50
2. Miler Jakub – Łabunie 4.36
3. Krupa Patryk – Łabunie 4.23
XV. SKOK W DAL DZIEWCZĄT - 1998 i młodsze
1. Malinowska Marta – Zamość 4.46
2. Rycaj Patrycja – Sitno 4.16
3. Baraś Katarzyna – Sitno 3.80
XVI. SKOK W DAL CHŁOPCÓW - 1998 i młodsi
1.Pałchta Dominik – Komarów 5.23
2. Magryta Krystian – Sitno 5.17
3. Samulak Patryk – Sitno 4.83
XVII. SKOK W DAL KOBIET – rocz. 1997 i starsze
1. Grądz Anna – Łabunie 4.03
2.Marcyniuk Katarzyna – Miączyn 3.94
3. Dąbrowska Paulina – Łabunie 3.80
XVIII. SKOK W DAL MĘŻCZYZN – rocz. 1997 i starsi
1. Janda Bartłomiej - Stary Zamość 5.18
2. Kiecana Przemysław Skierbieszów 5.02
3. Daszczyk Michał Komarów 4.89
XIX. LOTKA DZIEWCZĄT - rocz. 2001 i młodsze
1. Paszt Julia Łabunie 27
2. Stanuch Martyna Sitno 22
3. Kukiełka Klaudia Zwierzyniec 20
XX. LOTKA CHŁOPCÓW - rocz. 2001 i młodsi
1. Olejnik Tomasz – Zwierzyniec 24
2. Palichleb Daniel – Łabunie 23
3. Dziuba Gabriel – Miączyn 22
XXI. LOTKA DZIEWCZĄT - rocz. 1998 i młodsze
1. Odonowicz Aleksandra – Skierbieszów 30
2. Duziak Dominika Miączyn 21
3. Szafarska Małgorzata Skierbieszów 20
XXII. LOTKA CHŁOPCÓW - rocz. 1998 i młodsi
1. Czarniecki Mateusz Stary Zamość 32
2. Mazurkiewicz Patry Zamość 31
3. Tracz Sebastian – Skierbieszów 28
XXIII. LOTKA KOBIET - rocz. 1997 i starsze
1. Łosiewicz Agnieszka – Adamów 32
2. Krukowska Martyna - Radecznica 30
3. Duda Diana - Stary Zamość 28
XXIV. LOTKA MĘŻCZYZN - rocz. 1997 i starsi
1. Tchórz Przemysław - Stary Zamość 39
2. Łach Sylwester – Krasnobród 39
3. Luterek Tadeusz – Szczebrzeszyn 37
XXV. WYCISKANIE ODWAŻNIKA – „Siłacz Wiejski”
1. Kozyra Adam – Adamów 75
2. Tracz Marek – Zwierzyniec 72
3. Duszejko Tomasz – Zamość 70
4. Korol Marek  - Łabunie 69
XXVI. PRZERZUCANIE OPONY TRAKTOROWEJ
1. Sierak Łukasz – Zamość 18.72
2. Batalia Piotr – Łabunie 21.16
3. Kasprzak Bartłomiej – Sitno 21.44
XXVII. ZAWODY SPRAWNOŚCIOWE Z BRD – DZIEWCZĘTA - rocz.
1. Kaczorowska Olimpia - Komarów
2.Tymczuk Izabela  - Skierbieszów
3. Hołys Wiktoria - Miączyn
XXVIII. ZAWODY SPRAWNOŚCIOWE Z BRD – CHŁOPCY - rocz.
1. Kliszcz Emil - Skierbieszów
2. Hrysiak Łukasz - Miączyn
3. Mielnicki Damian - Sitno
XXIX. ZAWODY SPRAWNOŚCIOWE Z BRD – DZIEWCZĘTA - rocz.
1. Nowosad Natalia - Sitno
2. Jankowska Agnieszka - Sitno
3. Bilska Patrycja - Miączyn
XXX. ZAWODY SPRAWNOŚCIOWE Z BRD – CHŁOPCY - rocz. 1998
1. Balicki Przemek - Komarów
2. Lisowski Jakub - Krasnobród
3. Kyć Tomasz - Adamów
XXXI. WARCABY 100 polowe – KOBIET
1. Tłuczek Urszula - Zamość
2.Dubczak Barbara - Miączyn
3. Wiater Danuta - Łabunie
XXXI. WARCABY 100 polowe – MĘŻCZYZN
1. Kot Leszek - Adamów
2. Kaproń Janusz - Miączyn
3. Wołoszyn Tomasz – Miączyn
XXV. Rzut wałkiem do manekin dla Gości i VIP-ów
1.Sieńkowska Wiesława - Komarów
2. Turczyn Wojciech - Łabunie
3. Chmielowiec Wiesław - Krasnobród
PUNKTACJA KOŃCOWA
XV JUBILEUSZOWYCH POWIATOWYCH IGRZYSK LZS – MIESZKAŃCÓW
ZAMOJSKIEJ WSI
1. Sitno 621
2. Łabunie 508
3. Miączyn 458
4. Zamość 381
5. Adamów 295
6. Komarów 282
7. Zwierzyniec 251
8. Skierbieszów 229
9. Stary Zamość 225
10. Krasnobród 198,5
11. Szczebrzeszyn 195,5
12. Radecznica 58
13. Sułów - 30
14. Nielisz - 9
15. Grabowiec 7

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.lzszamosc.yO.pl

Tekst: Andrzej Kucharz

 

 

 

 

Wstecz
    Odsłon: 3904
  

 

Twoim zdaniem

Jest błąd w adresie internetowym strony. Powinno być: www.lzszamosc.y0.pl
 

Autor: Sly     Data wpisu: 2014-07-16 / 06:37:47 - IP: 178.42.12.161

 

Dodaj komentarz

Aktualności Archiwum Druki do pobrania Galeria zdjęć Księga gości Napisz do nas O nas Ogólnokrajowe Referendum Polecane strony Sport Tablica ogłoszeń Wybory do Sejmu i Senatu RP Wybory Prezydenta RP 2015 Rada Gminy 2010-2014 Rada Gminy 2014-2018 Sesje Rady Gminy Uchwały 2010-2014 Uchwały 2014-2018 Wybory samorządowe Drogi Gospodarka odpadami Jednostki Organizacyjne O Gminie Miączyn OSP Oświata Parafie PPWOW PROJEKTY UNIJNE W GMINIE Sołectwa Zarządzanie kryzysowe
       

  Pogoda w Miączynie ...
     
   

       


       








       


       


 


000115365

              


   

Czy podoba Ci się nasz serwis?


Nie
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania

Najnowsze publikacje:

Warto przeczytać:

Gmina Miączyn


Miaczyn 107,

22-455 Miączyn

pow. zamojski, woj. lubelskie
 

tel. 84 61-80-005

gmina@miaczyn.eurzad.eu

www.miaczyn.pl
 

KONTO BANKOWE
P.B.S.O/Zamość 95 9644 0007 2001 0060 0024 0001
 

Administrator serwisu: Stanisław Kapica

 

Mirosław Kuduk © 2009