Piłkarskie wiadomości OLIMPII

Opublikował: Stanisław Kapica
Sport 2011-09-01

Kto zatrzyma Olimpię !!!

Mecz do jednej bramki , tak po meczu wyjazdowym z drużyną Olimpiakos Tarnogród ocenił całe spotkanie trener drużyny Olimpii Miączyn Piotr Welcz. Mecz został rozegrany 31 sierpnia br. na boisku w Różańcu. Już od pierwszych minut nasza drużyna uzyskała zdecydowaną przewagę. Na bramki nie trzeba było długo czekać, w trzynastej minucie prowadzenie dla naszego zespołu uzyskał Pachla Eryk. Cztery minuty przed przerwą po faulu na naszym zawodniku sędzia podyktował jedenastkę którą wykorzystał Łyp Tomasz nie dając bramkarzowi drużyny przeciwnej najmniejszych szans. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Po przerwie nasza drużyna ani na moment nie zwolniła tempa gry, ciągle przeprowadzając składne a zarazem groźne ataki na bramkę przeciwnika. W 54 minucie drugą bramkę w tym meczu strzelił Pachla Eryk i Olimpia prowadziła 3:1. Kiedy minęła 90 minuta meczu większość kibiców sądziła ze takim wynikiem zakończy się to nierówne spotkanie. Jednak sędzia doliczył jeszcze kilka minut gry. Te doliczone minuty wystarczyły by wynik uległ zmianie. 91 minuta, czwartą bramkę dla  Olimpii strzela Gdula Ernest a minutę później na 5:0 wynik podwyższył z   rzutu karnego Markiewicz Łukasz.
Cała drużyna zagrała dobre spotkanie tak po meczu wypowiadał się trener zwycięskiej Olompii jednak szczególne pochwały należą się Ernestowi Gduli oraz Mateuszowi Łyko.
Przykro tylko że nasz zawodnik Jachorek Rafał otrzymał czerwoną kartkę i  nie zagra w najbliższych kilku spotkaniach.
W najbliższą niedzielę nasza drużyna rozegra na własnym boisku następne spotkanie
z drużyną  Tanew Majdan Mały. Już teraz po cichu liczymy na kolejne trzy punkty.
W uzyskaniu tych punktów mogą pomóc również kibice dopingując głośno naszych piłkarzy. których serdecznie zapraszamy w niedzielę na godzinę 16 na boisku przy Gimnazjum w  Miączynie