Aktualności |     Logowanie       |      Szukaj w serwisie       |    
 

 

XVIII Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno Sportowe LZS 2017

Opublikował: Stanisław Kapica
Aktualności 2017-08-03

 

 

  

XVIII Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno Sportowe LZS 2017

                  30 lipca w Krasnobrodzie odbyły się XVIII Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno Sportowe LZS 2017. Przy wspaniałej pogodzie, sportowe reprezentacje powiatów oraz gmin z województwa lubelskiego  rywalizowały w wielu konkurencjach rekreacyjno sportowych  przez blisko 8 godzin  na boiskach klubu Igros Krasnobród. W rywalizacji powiatowej bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy i zawodniczki z Tomaszowa Lubelskiego, którzy wyprzedzili reprezentantów powiatu zamojskiego na trzecim miejscu klasyfikacji powiatowej uplasowali się przedstawiciele powiatu chełmskiego. W rywalizacji gmin na pierwszym miejscu Tyszowce, druga lokata dla Rachań, trzecie miejsce dla Wierzbicy . Swój udział w igrzyskach mieli również reprezentanci Gminy Miączyn, którzy w klasyfikacji gmin zajęli wysokie szóste miejsce. Startowało 39 gmin.
Punktowane miejsca naszych reprezentantów w poszczególnych konkurencjach rekreacyjno - sportowych.
Piłka nożna kobiet 

 1. Miączyn 

 2. Rachanie Tomaszów 

 3. Parczew 

 4. Piaski Świdnik
Koszykówka Kobiet 

 1. Krasnystaw Krasnystaw 

 2. Biała Podlaska Biała Podlaska 

 3. Dębowa Kłoda Parczew 20 

 4. Tyszowce Tomaszów Lubelski 

 5. Miączyn
Przeciąganie liny mężczyzn                                                                                                                        

1. Rachanie                                                                                                                                             2. Miączyn                                                                                                                                               3. Sitno                                                                                                                                                   4. Ulhówek    
Narty integracyjne kobiet                                                                                                                           1. Ulhówek                                                                                                                                               2. Bełżyce                                                                                                                                               3. Ludwin                                                                                                                                                 4. Trzydnik Duży                                                                                                                                       5. Wierzbica                                                                                                                                             6. Dębowa Kłoda                                                                                                                                       7. Miączyn
Rzut lotką do tarczy chłopców - chłopcy rocznik 2000 i młodsi.                                                                     1. Krasowski Jakub Miączyn                                                                                                                       2. Piłat Jakub Rachanie                                                                                                                             3. Kozyra Aleks Dębowa Kłoda
Rzut lotką do tarczy - kobiety rocznik 1999 i starsze                                                                                     1. Kowalska Diana Telatyn                                                                                                                       2. Kuryło Agata Rachanie                                                                                                                           3. Giza Hemperek  Bełżyce                                                                                                                       10. Dołgan Barbara Miączyn
Rzut lotką do tarczy - mężczyźni rocznik 1999 i starsi                                                                                   1. Michalczuk Krzysztof Telatyn Tomaszów Lubelski                                                                                     2. Baran Ireneusz Rachanie Tomaszów Lubelski                                                                                           3. Daszczyk Andrzej Dębowa Kłoda                                                                                                             4. Korol Marek Miączyn
Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego - dziewczęta rocznik 2002 i młodsze                               1. Bogusz Patrycja Michów Lubartów                                                                                                           2. Sebastianiuk Ewa Zalesie Biała Podlaska                                                                                                 3. Kołdej Angelika Miączyn
Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego - mężczyźni rocznik 2001 i starsi                                     1. Orzeł Rafał Trzydnik Duży                                                                                                                     2. Durko Dariusz Leśniowice                                                                                                                       3. Teterycz Łukasz Ulhówek                                                                                                                       4. Nowak Łukasz Miączyn                                                                                                                           5. Kotowicz Kamil Telatyn                                                                                                                         6. Wosk Rafał Wierzbica                                                                                                                             7. Wybranowski Adrian Rachanie                                                                                                               8. Krasowski Jakub Miączyn
Konkurs siłacza – kategoria powyżej 85 kg                                                                                                   1. Kozyra Grzegorz Adamów                                                                                                                       2. Korol Marek Miączyn                                                                                                                           3. Zarębski Janusz Tyszowce
Klasyfikacja końcowa gmin.                                                                                                                       1. Tyszowce Tomaszów Lubelski 242,0                                                                                                       2. Rachanie Tomaszów Lubelski 214,0                                                                                                       3. Wierzbica Chełm 172,0                                                                                                                         4. Bełżyce Lublin 168,0                                                                                                                             5. Sitno Zamość 152,0                                                                                                                               6. Miączyn Zamość 145,0                                                                                                                         7. Telatyn Tomaszów Lubelski 142,5                                                                                                           8. Ulhówek Tomaszów Lubelski 138,0                                                                                                       9. Leśniowice Chełm 121,0                                                                                                                         10. Trzydnik Duży Kraśnik 115,0                                                                                                                 11. Dębowa Kłoda Parczew 114 ,0                                                                                                             12. Adamów Zamość 96,0                                                                                                                         13. Biała Podlaska Biała Podlaska 80,0                                                                                                    14. Ryki Ryki 79,0                                                                                                                                   15. Milejów Łęczna 75,0                                                                                                                             16. Zamość Zamość 50,0                                                                                                                           17. Piaski Świdnik 46,0                                                                                                                             18. Łęczna  45,0                                                                                                                                       19. Michów Lubartów 43,0                                                                                                                         20. Zalesie Biała Podlaska 43,0                                                                                                               21. Zakrzew Lublin 41,0
22. Ludwin Łęczna 40,0                                                                                                                             23. Świdnik Świdnik 40,0                                                                                                                           24. Włodawa Włodawa 33,0                                                                                                                       25. Parczew Parczew 31,0                                                                                                                         26. Jabłoń Parczew 30,0                                                                                                                           27. Dęblin Ryki 19,0                                                                                                                                 28. Hrubieszów Hrubieszów 20,0                                                                                                            29. Krasnystaw Krasnystaw 20,0                                                                                                               30. Stężyca Ryki 16,0                                                                                                                               31. Stoczek Łukowski Łuków 15,0                                                                                                               32. Grabowiec Zamość 10,0                                                                                                                       33. Kraśniczyn Krasnystaw 10,0                                                                                                                 34. Łuków Łuków 10,0                                                                                                                             35. Opole Lubelskie Opole Lubelskie 10,0                                                                                                     36.Trawniki Świdnik 10,0                                                                                                                           37. Kłoczew Ryki 5,0                                                                                                                               38. Nowodwór Ryki 5,0                                                                                                                           39. Puchaczów Łęczna 3,0
Gratulujemy naszym reprezentantom i zapraszamy za rok.


 

 

 

 

Wstecz
    Odsłon: 232
  

 

Twoim zdaniem


Dodaj komentarz

Aktualności Archiwum Druki do pobrania Galeria zdjęć Księga gości Napisz do nas O nas Ogólnokrajowe Referendum Polecane strony Sport Tablica ogłoszeń Wybory do Sejmu i Senatu RP Wybory Prezydenta RP 2015 Rada Gminy 2010-2014 Rada Gminy 2014-2018 Sesje Rady Gminy Uchwały 2010-2014 Uchwały 2014-2018 Wybory samorządowe Drogi Gospodarka odpadami Jednostki Organizacyjne O Gminie Miączyn OSP Oświata Parafie PPWOW PROJEKTY UNIJNE W GMINIE Sołectwa Zarządzanie kryzysowe
       

  Pogoda w Miączynie ...
     
   

       


       








       


       


 


000108023

              


   

Czy podoba Ci się nasz serwis?


Nie
Tak


Głosuj     Wyniki     Inne pytania

Najnowsze publikacje:

Warto przeczytać:

Gmina Miączyn


Miaczyn 107,

22-455 Miączyn

pow. zamojski, woj. lubelskie
 

tel. 84 61-80-005

gmina@miaczyn.eurzad.eu

www.miaczyn.pl
 

KONTO BANKOWE
P.B.S.O/Zamość 95 9644 0007 2001 0060 0024 0001
 

Administrator serwisu: Stanisław Kapica

 

Mirosław Kuduk © 2009